Aplūko 6 brīnumskaistas un romantiskas vietas – viesnīcas, kas ierīkotas īstās pilīs

Foto:Ashfordcastle.com

Pasakaina pils ar skaistu skatu un brīnišķīgu dārzu, kurā tu izdzīvo laimes pilnus mirkļus. Izklausās skaisti, vai ne? Un ne neiespējami. Aplūko brīnumskaistas un romantiskas vietas – viesnīcas, kas ierīkotas īstās pilīs!
Pils jau pati par sevi garantē tev īpašu auru. Skaistums, senatne, šarms un iespēja justies kā īstai karalienei. Šķiet, ka šīs viesnīcas ir paņemtas no pasaku grāmatām… Un šīs ir tikai dažas no tām.

Dalhousie Castle Hotel

1

Pils atrodas Edinburgā, Skotijā.

13. gadsimta cietoksnis, kas atrodas plašā meža parka teritorijā, gleznainos Eskas upes krastos. Tā ir Skotijas luksusa klases viesnīca, kurā viesus uzņem ar īpašu glanci un pēc visām skotu stila tradīcijām. Viesnīcā ir arī SPA, plaša bibliotēka, izsmalcināts bārs, restorāns, kas atrodas velvju ieskautā senā cietuma telpās un brīnišķīgi skaistas, ērtas guļamistabas, kur mitinoties varēsi justies kā īsta karaliene. Viesnīca ir slavena ar savu virtuvi un neskaitāmi daudz pāru no visas pasaules(!) to izvēlās par savu kāzu svinību vietu. Diezgan ironiski, ka agrākais kareivīgais cietoksnis nu ir pārtapis greznā un romantiskā mīlas ostā.


IETEIKT  DRAUGIEM

Mountain View

- Tev noteikti patiks -


CLOSE
CLOSE