10 padomi skaistiem un veseliem matiem

Skaisti, veselīgi un kopti mati ir katras sievietes lepnums un lielākā rota, bet gandrīz katra sieviete ir saskārusies ar vismaz dažām matu problēmām, kuras šo skaistumu mazina. Ko darīt, lai mati katru dienu būtu skaisti un izskatītos gluži kā šampūnu reklāmās? 

1. Kondicionieris

Bieži vien izlaižot kondicioniera lietošanu pēc matu mazgāšanas, pakļaujam matus to ātrākai bojāšanai. Kondicionieris nav domāts tikai atkārtotai matu saziepēšanai, tas ir mitruma un spīduma stabilizators. Bez tā, tu savus matus pakļauj iespējai kļūt sausākiem un zaudēt vēlamo formu.

 

2. Retāk pinam bizes

Bizes var likties skaists papildinājums tavam izskatam ikdienā vai kādai īpašam gadījumam, tomēr šāda frizūra pakļauj matus to galu šķelšanās lielākai iespējai. Jo ciešāk sapīta bize, jo vairāk tā bojā tavus matus.

 

3. Nost ar matu pieaudzēšanu

Šī tendence jau zaudējusi savu popularitāti, tomēr daudzas sievietes vēl joprojām, vēloties tūlītēju rezultātu, izvēlas pieaudzēt matus. Lai kādus matu piedzēšanas veidus jums piedāvā, tie visi, vairāk vai mazāk ir kaitīgi jūsu īstajiem matiem. Atceries, ka pieaudzēšanas kapsulas tiek pievienotas pie matu saknēm, tādējādi tos bojājot jau pašā sākumā. Paiet ilgs laiks, līdz tie atkal iegūst veselīgu un stipru izskatu.

 

4. Izvēlies pareizo ķemmi

Pārāk bieža matu ķemmēšana, liek tiem biežāk izkrist un sašķeļ galus. Matus neķemmēt jau nevaram, tāpēc svarīgi izvēlēties ķemmi, kas nenodara tik lielus bojājumus mūsu matiem. Atceries, ka galvas ādai labāk patiks ķemme ar mīkstiem sariņiem, ja mati ir bieži labāk izvēlēties biezu suku, bet, ja plāni, tad ķemmi, tādējādi nenomokot mūsu matus pēc kārtējās to sakārtošanas reizes.

 

5. Ēd veselīgi

Uzturs ne tikai atstāj sekas uz tavu organismu un ādu, bet arī matiem, tāpēc, lai vēlies, lai tie spīd un ir gari, veselīgi, tev ir vēl viens iemesls, lai ēstu veselīgi!

 

6.Mazāk ķīmijas

Sievietes bieži vien, apmeklējot saviesīgus pasākumus, matus ieveido pašas vai dodas uz frizētavu un abos šajos gadījumos bez palīglīdzekļiem neiztikt. Matu lakas, putas, fiksatori un citi ķīmisku vielu pārpildīti produkti, kas kaitē mūsu matiem. Atceries, ka pēc pirmās matu izmazgāšanas reizes, vielas, kuras atrodas šajos produktos, netiek nomazgātas, tās tavus matus pamet tikai pēc vēl pāris matu mazgāšanas reizēm. Mēģini atteikties no līdzekļiem, kuru sastāvā ir alkohols, tas visilgāk saglabājas matu struktūrā.


IETEIKT  DRAUGIEM

Mountain View

- Tev noteikti patiks -


CLOSE
CLOSE